Швачка: пропонуємо навчання та гарантоване працевлаштування

  • 168

Фото без опису

 

Мрієте навчитися шити? Вам до нас! Ми не просто навчаємо «з нуля», ми гарантуємо результат – працевлаштування!

12 жовтня 2022 року на базі Львівського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості стартує професійне навчання за професією «Швачка». Викладачі навчать вас, як зі звичайної тканини й кількох ґудзиків створити модний шедевр.

Термін навчання – 3,1 місяця.

За цей час ви дізнаєтеся:

  • призначення, будову та принцип роботи швейних машин;
  • властивості тканин;
  • асортимент виробів для пошиття, способи їх обробки, технічні умови виконання відповідних операцій,
  • послідовність обробки виробів тощо.

Бажаєте навчитися працювати із розкрійними ножицями та порозумітися зі швейною машиною? Ми чекаємо саме на вас – творців із художнім смаком та здібностями!

За деталями звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32 13 28 або до найближчого центру зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування. Контакти тут: https://cutt.ly/OJ48QYR.

Довідково. Для зареєстрованих безробітних, зокрема Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у жовтні 2022 року, тут: https://cutt.ly/FCw1Y4L.  Ми є у Telegram - t.me/dcz_kir.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості