ЧИ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ У ПЕРІОД ДІЇ ВОЄННОГО СТАНУ САНКЦІЇ ЗА ПОРУШЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ РРО/ПРРО?

  • 402

Гайворонська ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградській області звертає увагу, що згідно з п. 12 розд. ІІ «Прикінцеві положення» Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 265) тимчасово, на період до припинення або скасування воєнного стану на території України, санкції за порушення вимог Закону № 265 не застосовуються, крім санкцій за порушення порядку здійснення розрахункових операцій при продажу підакцизних товарів.