єРобота: більше 100 переможців отримали гранти на загальну суму 81 млн грн

Чергові 164 переможці Урядової програми «єРобота» отримали свої гранти на загальну суму 81 мільйон гривень. І вже можуть використовувати їх для реалізації своїх бізнес-ідей.

Грантові програми, запущені задля активізації підприємництва та стимулювання зайнятості серед українців, користуються великим попитом. Можливість отримання фінансової підтримки на відкриття чи розширення власної справи доступна як підприємцями-початківцями, так і людям, що вже мають досвід у бізнесі. Від мікрогрантів (до 250 тисяч грн) до грантів на кілька мільйонів гривень.

Проєкт «єРобота» містить 6 грантових програм:

• мікрогранти для створення власного бізнесу;
  • гранти для розвитку переробного підприємства;
  • державне фінансування закладки саду;
  • для розвитку тепличного господарства;
  • грант на реалізацію стартапу, у тому числі в сфері ІТ;
  • кошти на навчання ІТ-спеціальностям.

А ще «єРобота» — це швидко. Подати заявку за 20 хвилин без зайвої бюрократії можна онлайн через портал Дія (https://diia.gov.ua/services/categories/biznesu/yerobota).