ТУРБОТА - ЦЕ ТАКОЖ РОБОТА

Візьміть дитину у родину – це крик душі кожної дитини, сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування. У більшості з нас є батьки, рідні та близькі люди, з якими легше долати труднощі. Сирота ж позбавлена цієї життєвої підтримки, вона самотня, зневірена, пригнічена… Кожен з вас може стати надією для таких дітей, кожен може врятувати їх від самотності, подарувати віру і радість життя.

??Служба у справах дітей Гайворонської міської ради шукає кандидатів у прийомні батьки та батьки-вихователі.

Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка.

Соціальні виплати прийомним батькам, батькам-вихователям – 2,5 прожиткових мінімуми на кожну дитину відповідного віку.

Соціальна допомога становить:

??на дітей до 6 років (один прожитковий мінімум) – 2201 грн;

??від 6 до 18 років – 2744 грн;

??діти з інвалідністю – 3,5 прожиткових мінімуми.

Одному з прийомних батьків/батьків-вихователів виплачується грошове забезпечення.

Прийомна сім'я – сім'я або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, що добровільно за плату взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Прийомні батьки – подружжя або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, які взяли на виховання та спільне проживання дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування.

Батьки-вихователі – особи, які беруть на виховання та спільне проживання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, терміном до 6 місяців.

Прийомними батьками, батьками-вихователями можуть бути:

??повнолітні працездатні особи, які перебувають у шлюбі або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі;

??середньомісячний сукупний дохід сім’ї не може бути менший, ніж розмір прожиткового мінімуму, встановлений законом для відповідних соціальних і демографічних груп населення;

??пройшли курси спеціальної підготовки;

??відповідають іншим вимогам, визначеним у чинному законодавстві.

? За детальною інформацією звертайтеся до Служби у справах дітей за адресою: м. Гайворон, пл.Героїв Майдану, 5, каб. №12