Успіх залежить від швидкості адаптації: для переселенців організовують семінари

  • 135

 

Фахівці Державної служби зайнятості проводять для громадян із числа внутрішньо переміщених інформаційні заходи, що орієнтовані на повернення їх до трудової діяльності.

Про що можуть дізнатися під час інформаційних заходів клієнти служби зайнятості:

- про стан локального ринку праці;

- про підприємства регіону, актуальні вакансії та професії, які мають попит;

- про можливості з питань пошуку та підбору підходящої роботи;

- про електронні сервіси Державної служби зайнятості, зокрема «Електронний кабінет безробітного»;

- про проходження професійного навчання з метою підвищення кваліфікації або здобуття нової професії, у т. ч. у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості;

- про започаткування власної справи за допомогою урядових програм;

- про переваги легальної зайнятості та ризики нелегальної трудової міграції.

До того ж, до заходів залучають соціальних партнерів, аби присутні могли не лише прослухати інформацію, а й отримати відповідь на уточнюючі питання від профільних фахівців.  

Наприклад, в Новомиргородській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості до інформаційних семінарів із загальних питань зайнятості запрошують і соціальних партнерів, які надають юридичні консультації, пов’язані із втратою і відновленням документів, що посвідчують особу. Крім того, є можливість отримати інформацію про соціальний захист внутрішньо переміщених осіб,  державну підтримку та компенсаційні виплати.

Аби отримувати корисну інформацію, запрошуємо відвідати наші заходи. Орієнтовний графік є за посиланням: https://cutt.ly/aXcMbjP.

Якщо вас турбують питання сфери зайнятості, ви також можете звернутися до найближчого центру зайнятості чи філії обласного центру зайнятості або зателефонувати за номерами, вказаними тут: https://cutt.ly/BXcMTzn.

Знаходитесь у пошуку роботи? Усі актуальні пропозиції роботи дивіться на сайті обласного центру зайнятості за посиланням: https://is.gd/LQ66ql або у телеграм-каналі «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz