Закриття  вакансії роботодавцем: як повідомити центр зайнятості?

  • 144

Фото без опису

 

Про  закриття вакансії роботодавець може повідомити Державну службу зайнятості під час особистої зустрічі з фахівцями або шляхом електронної комунікації, зокрема:

- мобільним або фіксованим зв’язком;

- надсиланням повідомлення електронною поштою.

Це передбачено п. 1.8 розділу I Порядку подання форми звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)», затвердженого наказом Міністерства економіки України від 12.04.2022 № 827-22 (набрав чинності 07.07.2022), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 25.05.2022 за № 565/37901.

Наказ № 827-22 можна переглянути за посиланням  https://cutt.ly/kX4iRJI

Є питання сфери зайнятості? Контакти тут:  https://cutt.ly/oJ8G2q9

Крім того, ми є у Telegram:  https://t.me/DCZWorkNowBbot

 

#служба_зайнятості #ДСЗ #Електронний_кадровий_клуб #питання_відповіді