Електронний кабінет безробітного – сучасний сервіс для спілкування зі службою зайнятості

  • 286

Фото без опису

Ви безробітний і хочете завжди бути на зв’язку зі службою зайнятості, у т.ч. й дистанційно, володіти інформацією щодо вакансій, можливостей професійного навчання, нарахування допомоги по безробіттю, необхідно одне – створити свій електронний кабінет. Його власник може створити резюме, переглянути дати відвідувань центру зайнятості, записатись на заходи, що зацікавили.

Отримати доступ до сервісу можна на головній сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у рубриці «Громадянам» - «Електронний кабінет шукача роботи», а потім все за інструкцією.

Якщо ви все зробили правильно, обліковий запис створюється автоматично, але доступ буде обмежений. Отож потрібен наступний крок.

Слід повідомити своєму кар’єрному раднику про створення кабінету та надати йому логін, пароль та електронну пошту, що використані вами при створенні кабінету. Після відповідних дій спеціалістів служби зайнятості в кабінеті з’являться всі розділи.

Якщо у вас є питання, звертайтеся за телефоном гарячої лінії Кіровоградського обласного центру зайнятості +380665818784, а також приєднуйтесь до нашого Telegram-каналу https://t.me/dcz_kir.

Усі актуальні пропозиції роботи в телеграм-каналі «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості