Рейд служби у справах дітей

9 вересня 2022 року службою у справах дітей міської ради здійснено денний рейд «Діти вулиці» до села Хащувате.  Під час здійснення  рейду було обстежено дві категорії громадян, а семе: сім’ї, що опинилися в складних життєвих обставинах та  сім’ї з числа внутрішньо переміщених осіб. Під час відповідного заходу, разом зі службою у справах дітей міської ради профілактичні заходи з громадянами  провели інспектор ювенальної превенції та  провідний  інспектор ВЗНС Голованівського РУ ГУ ДСНС України  в Кіровоградській області.  За планом роботи  служби  відвідано 10 родин  з числа внутрішньо переміщених осіб, та 3 родини із категорії складних життєвих обставин. Спеціалістами служби у справах дітей з’ясовані нагальні  потреби  сімей, звернуто увагу на  наявність належниж умов для нормалього життя та всебічного розвитку дітей,  проведено консультаційну роботу з батьками  щодо організації  навчального та виховного процесу, повідомлено про функціонування  та набір груп до Центру дитячої та юнацької творчості. Профілактична робота із захисту прав дітей із числа внутрішньо переміщених осіб та дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах  продовжується.