ПОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Служба у справах дітей міської ради постійно працює з дітьми та сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах. Вчора, 31 серпня 2022 року спільно з інспектором ВЗНС Голованівського РУ ГУ ДСНС України в Кіровоградській області та фахівцем з соціальної роботи КЗ «Гайворонський міський центр соціальних служб» здійснили профілактичний рейд в села Вікнино та Берестяги. Відвідали 5 сімей, в яких виховується 11 дітей.

Під час рейду спеціалісти служби у справах дітей оглянули житлово- побутові умови проживання сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах,  готовність дітей до нового навчального року, запаси продуктів харчування.

З метою попередження виникнення пожеж у житлових будинках  головний інспектор інспектором ВЗНС Голованівського РУ ГУ ДСНС України в Кіровоградській області провела попереджувальні бесіди пожежної безпеки в побуті,  та роздала профілактичні листівки з докладним описом можливих причин виникнення пожеж та як їх попередити.