Цікавить Nail-індустрія? Пропонуємо вивчитись на педикюрника

  • 135

Фото без опису

 

Вас приваблює Nail-індустрія? Ви хочете стати майстром педикюру? Не знаєте з чого почати?

Пропонуємо отримати базові знання з педикюрної справи та стартувати у сфері нігтьового сервісу з викладачами Одеського центру професійно-технічної освіти готові зробити із вас майстра своєї справи. 

Початок навчання 05 вересня 2022 року.

Під час навчання ви не тільки  отримаєте базові знання з педикюрної справи, а й навчитеся перетворювати класичний педикюр на витвори мистецтва.

Якщо вас зацікавила інформація і ви вирішили навчатися, за деталями звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32 13 28 або до найближчого центру зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування. Контакти тут: https://cutt.ly/OJ48QYR.

Для зареєстрованих безробітних професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у вересні 2022 року, тут: https://cutt.ly/FCw1Y4L.

Є питання сфери зайнятості? Звертайтеся за телефонами, що розміщені тут: https://cutt.ly/hZEr1jN/.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості