Дистанційно опануйте Excel та Google-таблиці: від новачка до впевненого користувача

  • 220

Фото без опису

 

Хочете навчитися володіти ефективними інструментами та функціями, доступними для впевненої роботи у таблицях Google та Excel? Пропонуємо вам пройти курси цільового призначення за навчальною програмою «Excel та Google-таблиці з нуля до PRO» (дистанційно).

Курси стануть корисними для аналітиків, бухгалтерів, маркетологів, фінансових менеджерів та тих, хто багато часу працює з таблицями.

З вами працюватимуть викладачі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. 

За короткий проміжок часу ви навчитесь вираховувати формули, складати звіти, будувати таблиці та прогнози, а також автоматизувати свою роботу за допомогою скриптів і макросів.

Бажаєте стати універсальним фахівцем у електронних таблицях Google та Excel? Не  зволікайте – початок курсів 26 серпня 2022 року.

Деталі дізнавайтесь у відділі організації профнавчання обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32-13-28 або у найближчому центрі зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування. Контакти тут: https://cutt.ly/OJ48QYR.

Для безробітних, у т. ч. Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безкоштовно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у серпні 2022 року, тут: https://cutt.ly/3JpR7S1.

Є питання сфери зайнятості? Звертайтеся за телефонами, що розміщені тут: https://cutt.ly/hZEr1jN/.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості