Які різновиди організацій не мають права на отримання мікрогрантів?

  • 135

Фото без опису

 

Нагадаємо, що процедурні питання щодо мікрогрантів врегульовані Порядком надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 № 738.

Постановою Кабінету Міністрів України від 05.08.2022 № 903 (набрала чинності 17.08.2022) внесено зміни до вказаного Порядку. Зокрема, визначено різновиди організацій, які не мають права на отримання мікрогрантів. До них належать кредитні  та страхові організації, інвестиційні та недержавні пенсійні фонди, професійні учасники ринку цінних паперів, ломбарди.

Також не мають права на отримання мікрогрантів отримувачі, які здійснюють виробництво та/або реалізацію зброї, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, обмін валют.

Примітка. Ознайомитися з текстом постанови № 903 можна на вебсторінці Державного центру зайнятості https://cutt.ly/lXnwnjC.

У вас є питання сфери зайнятості? Зверніться до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за телефонами, розміщеними тут: https://cutt.ly/oJ8G2q9.

Крім того, ми є у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості