Майже 500 внутрішньо переміщених осіб працевлаштувалися  на Кіровоградщині

  • 224

Фото без опису

 

З початку оголошення воєнного стану чимало громадян переїхали на Кіровоградщину з тимчасово окупованих територій та тих територій, де проходять активні бойові дії. Наразі урядом розпочата евакуація мешканців Донецької області, внаслідок якої  до Кіровоградської області прибув уже третій евакуаційний потяг із Донецької області.

Вирішивши питання з розселенням, відновленням документів,  отриманням державних соціальних допомог та компенсаційних виплат, не менш важливим завданням є й працевлаштування. І у цьому на допомогу приходять фахівці Державної служби зайнятості.

Щоб з’ясувати потреби переселенців у працевлаштуванні фахівці Державної служби зайнятості проводять різнопланові заходи, у т.ч. й анкетування. Зокрема, проведено 947 виїзних заходів для 17,4 тис. внутрішньо переміщених осіб за місцем їхнього проживання.

У результаті аналізу заповнених анкет з'ясувалося, що із загальної чисельності опитаних майже 4 тис. осіб шукають роботу, у т. ч. тимчасову або за сумісництвом.

Звернулося до центрів зайнятості та філій за отриманням соціальних послуг майже 3,0 тис. внутрішньо переміщених осіб, із них кожен шостий працевлаштований (майже 500 осіб).

На які ж вакансії були працевлаштовані переселенці? Спеціалісти державної служби (місцевого самоврядування), фахівці з видавничо-поліграфічного виробництва, лікарі різних профілів, молодші медичні сестри, помічники вихователя, психологи, продавці непродовольчих товарів, електрозварники, слюсарі з механоскладальних робіт, трактористи, монтажники санітарно-технічних систем і устаткування, кухарі, листоноші, озеленювачі. Серед працевлаштованих є й фахівець з питань зайнятості (хедхантер), який наразі допомагає безробітним громадянам працевлаштуватися на новому місці проживання.

Тож, усі ті, хто бажає та може працювати, у тому числі й ті, хто залишив свої домівки у пошуках безпечного місця, – працюйте. Запам'ятайте, робота є, робота – наша зброя. Не шукайте зараз високих зарплат. Будьте готовими до будь-якої роботи та виконуйте її якісно. Робіть усе можливе, аби утримати свою родину та допомогти тим, хто цього потребує. Разом ми сильні.

Нагадаємо, що для пошуку роботи є декілька шляхів:

  • безпосереднє звернення до найближчого центру зайнятості або філії за місцем вашого перебування контакти тут: https://cutt.ly/OJ48QYR.
  • через регіональний вебресурс Державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості» за посиланням
    через чат-бот Державної служби зайнятості у

    Telegram  https://t.me/DCZWorkNowBbot, де щоденно оновлюється інформація про вакансії за регіоном або галуззю.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості