ТВОЄ АКТИВНЕ ТВОРЧЕ ЛІТО

Заклади культури та бібліотеки громади продовжують роботу з організації різноманітних заходів задля змістовного дозвілля дітей, можливості весело та з користю проводити вільний час, опановувати нові знання і навички. В рамках заходів «Літо-2022: разом до Перемоги» минулого тижня проведено ряд рухливих ігор, творчих майстер-класів, лялькових вистав, книжкових калейдоскопів та ще багато інших видів активності. Вразили креативністю читачі Червоненської бібліотеки-філії, котрі в рамках проєкту «Яскрава бібліотека» удосконалюють інтер’єр місцевої філії. Читачі ж Мощенської бібліотеки поєднують вивчення англійської мови з історією України, для закріплення знань створили колаж - «From the History of Ukraine». На народознавчій годині «Бабусина скриня» в с.Вікнина діти дізналися про предмет побуту наших бабусь та прабабусь – скриню, її значення та що в ній зберігали. На згадку про захід – створили скриньки з солоного тіста та оздобили їх. Нагадаємо, у Гайворонській міській публічні бібліотеці продовжує діяти персональна виставка юної художниці, читачки Олександри Сходзінської,  студентки Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. Михайла Бойчука. На експозиції представлено понад 50 етюдів в техніці імпресіонізм.

Будь активним заради миру, приєднуйся та відпочивай з користю!