Цікавить фермерське господарство? Розвивайтеся у цій сфера разом з нами

  • 17

 

Бажаєте розвиватися у сфері фермерства?

Не зволікайте! Будуйте плани на майбутнє сьогодні! Долучайтеся до курсів цільового призначення за навчальною програмою «Школа фермерства. Основи бухгалтерського обліку, кредитування та оподаткування». 

Здобуті знання допоможуть вам у започаткуванні власної справи та додадуть впевненості під час організації роботи сільськогосподарського підприємства.

Від викладачів Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості ви отримаєте всю необхідну інформацію щодо фінансових питань у сфері фермерства.

Початок навчання 09 серпня 2022 року.

До відома. Безкоштовне професійне навчання здійснюється для безробітних громадян Кіровоградщини, які зареєстровані у службі зайнятості, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Починайте покращувати свої знання. Деталі дізнавайтесь у відділі організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32-13-28 або у найближчому центрі зайнятості чи філії обласного центру за місцем вашого перебування. Контакти тут https://cutt.ly/OJ48QYR.

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у серпні 2022 року, тут: https://cutt.ly/3JpR7S1.

Є питання сфери зайнятості? Звертайтеся за телефонами, що розміщені тут https://cutt.ly/hZEr1jN/

 

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості