Оберіть професію до душі – зробіть вагомий вклад у своє майбутнє

  • 144

Фото без опису

 

Сьогодні робота — це вже не просто заняття, якому ви щодня присвячуєте по 8 годин п’ять днів на тиждень,  а частіше й набагато більше!

Тому вибір професії – справа важлива. Звісно, ви можете не обирати професію ретельно й свідомо, а піти шляхом найменшого спротиву:

- повторити кар’єрну траєкторію батьків, які заразом і забезпечать усі необхідні для просування знайомства;

- обрати виш, у який простіше вступити, а потім працевлаштуватися за фахом, де візьмуть або розвиватися у сфері, яка стала підробітком на час навчання;

- переглянути, де найвищі зарплати, і таким чином обрати професію.

Тільки є проблема: де хоч в одному з цих варіантів є ваші бажання та здібності?

Для того, аби не зробити похибку в одному з найважливіших рішень у житті, необхідно для початку розширити свій кругозір у професійній сфері. У цьому питанні на допомогу приходять фахівці Державної служби зайнятості, які не лише нададуть вичерпні відповіді, а й зорієнтують на вірний професійний шлях за допомогою різнопланових вправ.

Наприклад, фахівці Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості під час заходів з учнівською молоддю використовують профорієнтаційні вправи мотиваційного  та інтелектуально-ігрового характеру. Тобто у процесі спілкування учасники визначають основні фактори вдалого вибору професії та ознайомлюються з навчальними закладами і можливостями навчання у них.

Ви ще не знаєте, яку професію обрати або ж бажаєте опанувати нову спеціальність? Фахівці Державної служби зайнятості у цьому вам допоможуть. Для цього зверніться до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за телефонами, які вказані тут  https://cutt.ly/eKruj8L.

Крім того, Кіровоградський обласний центр зайнятості має власний Telegram-канал, що створений для обміну повідомленнями з клієнтами https://t.me/DCZWorkNowBbo

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості