З перших вуст про військову службу у лавах ЗСУ

  • 206

Фото без опису

 

 Державною службою зайнятості проводиться активна інформаційно-роз’яснювальна робота серед безробітних у частині популяризації військової служби у ЗСУ, проведення мобілізації та задоволення потреб оборони держави і захисту її територіальної цілісності.

Ця робота проходить із залученням представників територіальних центрів комплектування  та соціальної підтримки під час інформаційних заходів. 

З перших уст безробітні отримують інформацію від військовослужбовців про:

- вакантні посади, які наявні у військових частинах та інших військових формуваннях на посади рядового, сержантського та офіцерського складу;

- порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом та до резерву Збройних Сил України;

- основні вимоги до претендентів;

- можливості отримання військових спеціальностей у навчальних закладах ЗСУ;

- пільги і гарантії для військовослужбовців;

- безоплатну кваліфіковану медичну допомогу у військово-медичних закладах охорони здоров'я для військовослужбовців та членів їх сімей, санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях Міністерства оборони України.

Водночас, беручи участь у таких заходах, фахівці служби зайнятості інформують незайнятих громадян про те, які послуги можна отримати, зокрема:

- профорієнтація щодо вибору професії чи опанування нової, актуальної на ринку праці;

 - пошук підходящої роботи та сприяння у працевлаштуванні;

- організація професійної підготовки або перепідготовки, підвищення кваліфікації, у т. ч. у навчальних закладах Державної служби зайнятості, на підприємствах, в установах, організаціях;

- організація власного бізнесу;

- організація громадських та інших робіт тимчасового характеру тощо.

Тож, якщо ви у пошуку роботи, завітайте на інформаційні заходи, які проходять у центрах зайнятості. Графік їх проведення тут https://cutt.ly/3LQhwX5

Є питання, пов'язані зі сферою зайнятості? Телефонуйте на «гарячу лінію» за номерами, вказаними тут https://cutt.ly/oJ8G2q9 або доєднайтеся до чат-боту Державної служби зайнятості у Telegram-каналі https://t.me/DCZWorkNowBbo.

 

Фото без опису

Кіровоградський обласний центр зайнятості