Рішення ДЕСЯТОГО засідання виконавчого комітету Гайворонської міської ради

Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії приватному підприємству «АВКУБІ».

Про визначення видів суспільно-корисних робіт для порушників, на яких накладено покарання та адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт.

Про підготовку закладів освіти та культури до опалювального сезону 2022-2023 року.

Про надання дозволу на видалення дерев на території Гайворонської міської ради.

Про проведення заходів щодо боротьби з американським білим метеликом та іншими карантинними рослинами.

Про затвердження протоколу засідання комісії з визначення середньоденної кількості перевезених пільгових пасажирів на автобусних маршрутах міського користування.

Про надання грошової допомоги Особі_1 на поховання Особи_2

Про надання дозволу Особі_1 на здійснення правочину щодо нерухомого майна право користування яким мають малолітні діти Особа_2 та Особа_3

Про надання Особі_1 статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

Про взяття на квартирний облік дитину, позбавлену батьківського піклування Особу_1

Про відзначення Дня Української Державності

Міський план заходів

Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2021 року №3014 «Про бюджет Гайворонської міської територіальної громади на 2022 рік».

Про стан роботи розгляду звернень громадян в міській раді за перше півріччя 2022 року.

Про надання дозволу на передачу в оренду майна комунальної власності Гайворонської міської ради, яке закріплене за комунальним закладом "Гайворонська дитячо-юнацька спортивна школа" Гайворонської міської ради Кіровоградської області шляхом проведення аукціону.