Незадекларована праця: ви роботодавець? Тоді ця інформація для вас!

  • 161

Фото без опису

 

Часом роботодавці намагаються відійти від офіційного оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

Вони вважають, що використання незадекларованої праці спрощує ведення бізнесу. Але фінансові ризики та наслідки використання незадекларованої праці є більш небезпечними як для роботодавців, так і для працівників, ніж легальне працевлаштування відповідно до чинного законодавства.

З метою запобігання неналежному оформленню трудових відносин на Кіровоградщині, як і по всій Україні, триває інформаційна кампанія Державної служби України з питань праці «Виходь на світло».

Долучається до проведення цієї кампанії й Державна служба зайнятості.

Окрім надання інформації щодо необхідності легального оформлення трудових відносин, фахівці служби зайнятості розповідають про нові урядові ініціативи для роботодавців, які працевлаштовують внутрішньо переміщених осіб, створюють нові робочі місця, а також про мікрогранти для започаткування та розвитку діючого бізнесу зі створенням нових робочих місць.

Для прикладу, у Благовіщенській громаді фахівці районної філії вже відвідали близько 100 суб'єктів господарювання різних форм власності. Як результат – 3 підприємця офіційно зареєструвалися та 1 найманого працівника було офіційно оформлено.

Якщо у вас виникають питання, пов'язані зі сферою зайнятості, звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за телефонами, що розміщені тут https://cutt.ly/oJ8G2q9

Крім того, пропонуємо доєднатися до чат-боту Державної служби зайнятості у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості