Пізнайте тонкощі й секрети у сфері малого бізнесу в короткий термін

  • 165

Фото без опису

 

Ви ініціативні, креативні та мрієте працювати на себе, але не знаєте з чого почати? Тоді ця пропозиція для вас!

25 липня 2022 року для жителів Кіровоградщини стартують курси цільового призначення за навчальною програмою «Підприємницька діяльність у сфері малого бізнесу».

Як зареєструватися, що першочергово потрібно зробити, як сплатити єдиний податок для ФОП, як правильно організувати свій бізнес та багато інших питань, з якими доведеться стикнутися на шляху до повноцінної підприємницької справи. Але  кваліфіковані фахівці Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості допоможуть вам бути більш обізнаними у цій справі.

Нагадаємо, що безробітні громадяни, зареєстровані у службі зайнятості, професійне навчання можуть пройти безкоштовно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила ця інформація, зверніться до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування або до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.

З орієнтовним графіком навчання за іншими професіями, за якими передбачається організація професійного навчання безробітних громадян у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості у липні 2022 року, можна ознайомитися тут: https://cutt.ly/3Jdtth5

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості