Що може запропонувати служба зайнятості для шукачів роботи?

  • 186

Фото без опису

 

Успішне працевлаштування – це не завжди досягнення лише однієї людини. Кожен шукач роботи має свої алгоритми пошуку, наприклад, відвідує сайти з актуальними вакансіями або ж дізнається інформацію через знайомих.

Водночас не варто забувати про перелік послуг, які можуть вам надати фахівці Державної служби зайнятості. Вас ознайомлять зі станом на ринку праці, нададуть інформацію щодо актуальних вакансій, допоможуть скласти резюме, а також удосконалити власні професійні навички.

Бажаєте працевлаштуватися на певну посаду, але для цього потрібно підвищити кваліфікацію? Можливо, мрієте опанувати нову професію? Плануєте розпочати або розвивати власну справу? З цим вам також допоможуть фахівці Державної служби зайнятості. 

Для того, аби переглянути актуальні вакансії, завітайте на наш сайт за посиланням https://is.gd/LQ66ql  або приєднуйтесь до чат -боту у Telegram-каналі https://t.me/DCZWorkNowBbot.

Якщо ж вас зацікавила інформація щодо підвищення кваліфікації або опанування нової професії, з переліком та графіком навчання можна ознайомитися тут: https://cutt.ly/NLRspR1

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості