Без досвіду роботи та з позмінним графіком: на Кіровоградщині є потреба в охоронниках

Умієте брати на себе відповідальність та маєте добру фізичну підготовку? Пропонуємо вам зайняти посаду охоронця.

Здійснювати охорону підприємств, полів та майна фермерських господарств з правом носіння зброї, бути готовим діяти у нестандартних ситуаціях та оперативно реагувати на сигнали тривоги – ці та інші завдання ставлять роботодавці перед майбутніми працівниками.

Зацікавила вакансія? Звертайтеся за допомогою у працевлаштуванні до фахівців Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, Новгородківської, Бобринецької та Добровеличківської районних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

З іншими наявними вакансіями в регіоні та за його межами можна ознайомитися: