«Головне – бажання та наполегливість» - у цьому впевнена колишня безробітна переселенка

  • 167

 

Фото без опису

 

«Я задоволена, що знайшла у Кропивницькому роботу, завдяки якій маю час на виховання дітей», – зазначила Наталя Кримська з Миколаївської області.

Чому пані Наталя опинилася у Кропивницькому та як знайшла роботу?

Жінці довелося переїхати з Миколаївської області через активні бойові дії. Вона була безробітною, оскільки чимало часу присвятила своїм дітям. Але потрапивши до Кропивницького, одразу почала шукати роботу. Першим кроком було звернення до фахівців Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості.

Кар’єрному раднику розповіла, що переїхала разом із двома дітьми із селища Садове Арбузинського району. Тривалий час не працювала, повністю присвятила себе вихованню дітей. Однак тут, у Кропивницькому, з’явилася потреба у підтримці фінансового стану, тому зараз жінка готова на будь-яку роботу. За освітою Наталя продавець продовольчих товарів. Також безробітна зазначила, що серед побажань – гнучкий графік роботи.

Не дивлячись на те, що пошук роботи тривав деякий час, серед вакансій все ж з’явилася підходяща для Наталі Кримської робота. Мова йде про вакантне місце молодшої медичної сестри (санітарки) у некомерційному підприємстві «Обласна клінічна травматологічна лікарня».

Оскільки умови роботи збігалися із побажаннями пані Наталі, фахівець служби зайнятості поінформувала жінку про вакансію.

Безробітна вирішила пройти співбесіду, тож направилася до свого майбутнього керівника. Під час спілкування з роботодавцем Наталя розповіла про отриману освіту та досвід роботи.

За словами роботодавця, безробітна зарекомендувала себе сумлінною та працьовитою, тому питання її працевлаштування було вирішене позитивно.

Вже на початку липня Н. Кримська приступила до роботи.

«Для мене зараз позмінний графік – це саме те, що потрібно, оскільки мої діти розпочнуть шкільне навчання і потребуватимуть багато уваги. Мене все влаштовує, тому гадаю, що і повертатися додому не буду», – з усмішкою розповіла колишня безробітна.

Якщо ви перебуваєте у пошуку роботи і не можете самотужки її знайти, зверніться до Державної служби зайнятості або скористайтеся її інтернет-ресурсом за посиланням https://is.gd/LQ66ql та ознайомтеся з наявними вакансіями.

Крім того, пропонуємо самостійно оформити підписку у чат-боті Державної служби зайнятості у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot , щоб отримувати інформацію про актуальних вакансії за регіоном чи галуззю.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості