Ви роботодавець та бажаєте укомплектувати вакантні посади? Вихід є – ярмарок вакансій

  • 292

 

Ярмарок вакансій – це можливість здійснити більш якісний підбір кадрів.

Саме спілкування «віч-на-віч» може стати вирішальним фактором у пошуку працівника.

Під час заходу роботодавці презентують свою компанію, наявні вакансії, програми стажувань або молодіжні програми набору, формують у відвідувачів бренд роботодавця.

Які переваги для роботодавця? Знайти талановиті кадри для співпраці, провести моніторинг очікувань, побажань та проблем працевлаштування, донести свої побажання майбутнім співробітникам.

Чи це ефективно? Розглянемо на прикладі.

До фахівців Олександрійського міськрайонного центру зайнятості звернулася Юлія Дробот, яка є фізичною особою-підприємцем. Наразі вона у пошуку перукаря – модельєра у власну перукарню «Локон».

Відвідавши ярмарок вакансій, на який запросили осіб з відповідними освітою та досвідом, пані Юлія озвучила присутнім вимоги до майбутнього працівника.

Зі слів підприємниці, перукар-модельєр має надавати консультації з вибору зачіски, основи моделювання та способи оформлення зачіски.

Шукачі роботи із задоволенням поспілкувалися із роботодавцем, адже і для себе отримали корисну інформацію для подальшого працевлаштування.

У результаті пані Юлію зацікавили троє шукачів роботи, тому вони отримали пропозицію працевлаштування. Для ознайомлення з умовами праці на робочому місці вони відвідають перукарню. Після цієї зустрічі буде вирішено питання подальшого працевлаштування.

Ви роботодавець та бажаєте знайти кваліфікованих фахівців на власне підприємство? Тоді не втрачайте часу та звертайтеся до відділу організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості за номером 0 (522) 32-08-01 або до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування. Контакти тут https://cutt.ly/OJ48QYR .

Крім того, для отримання додаткової інформації з поширених питань ви також можете доєднатися до чат-боту Державної служби зайнятості у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості