Автосалони, салони краси, ресторани: навчання за професією контролер-касир

  • 123

Більшість людей вважають, що у роботі касира немає нічого складного, і це
велика помилка. Є безліч тонкощів, які необхідно знати і враховувати під час
роботи.
Фахівці Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості запрошує на навчання за професією «Контролер-касир» (очно-дистанційно).
Отримавши дану професію, ви з легкістю знайдете роботу до душі. Опісля навчання зможете працювати у салонах краси, фітнес-центрах, ресторанах, кафе, автосалонах тощо.
Під час навчання вам розкриють секрети касових операцій, навчать визначати платоспроможність державних грошових знаків та платіжних карток, детально покажуть тонкощі у розрахунках з покупцями в готівковій та безготівковій формах.
Початок навчання: 21 липня 2022 року.
Термін навчання: 4,3 місяці.
Від вас лише потрібно:
- повна або базова загальна середня освіта;
- вік не менше 18 років;
- медична довідка;
- особова медична книжка.
Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.


Якщо вас зацікавила можливість професійного навчання за вказаною професією, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном 0(522) 32-13-28 або до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування.
Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou
Кіровоградський обласний центр зайнятості