На Кіровоградщині особам з інвалідністю пропонують 13 000 гривень заробітної плати

Наразі у базі Кіровоградського обласного центру зайнятості є вакансії укладальник-пакувальник, інженер, бухгалтер, маляр, прибиральник, двірник, оператор верстатів з програмним керуванням, охоронник, слюсар, офісний службовець.

До слова, працівникам роботодавці пропоную заробітну плату у розмірі від 3 250 (0,5 ставки) до 13 000 гривень.

Обов'язково наявність документів:

• довідки МСЕК, індивідуальної програми реабілітації.
  • медична довідка.

Якщо вас зацікавили вказані вакансії, звертайтеся до Кіровоградського та Олександрійського міськрайонних центрів зайнятості, Знам’янської  та Світловодської міськрайонних, Добровеличківської, Новоукраїнської, районних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

З іншими наявними вакансіями в регіоні та за його межами можна ознайомитися на сайті Кіровоградського обласного центру зайнятості. Онлайн-помічник за посиланням: https://is.gd/LQ66ql.

Також приєднуйтеся до чат-боту державної служби зайнятості у Telegram-каналі @DCZWorkNowBbot, де, щоденно оновлюється інформація про вакансії за регіоном або галуззю.