Подолання незадекларованої праці

  • 639
Фото без опису

В умовах повномасштабної війни одним з головним чинників для перемоги є підтримка держави, яка всі свої можливості спрямовує на забезпечення Збройних Сил України. Сплата податків важлива як ніколи. Кожен, хто вважає себе українцем і громадянином нашої держави має розуміти, що задекларована праця – це шлях до вільної, незалежної, економічно сильної держави!
Саме тому, з 1 липня Держпраці розпочала інформаційну кампанію «Виходь на світло!». Це черговий крок до формування у суспільства розуміння важливості оформлення трудових відносин. Кампанія спрямовується на працівників і роботодавців, які продовжують працювати, але при цьому уникають належного оформлення трудових відносин та сплати податків.
Кампанія реалізується за підтримки проекту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці».
Фахівці Управління Держпраці у Кіровоградській області активно долучились до кампанії і розпочали відвідування закладів та проводять розяснення про переваги легальної праці. Роботодавцям, у яких виявлені неоформлені працівники(що неприпустимо особливо в умовах воєнного часу радять офіційно оформити трудові відносини, роздають інформаційні буклети.
Після широкого інформування розпочнеться інспекційна, перевірочна кампанія.
Більше інформації на сайті Держпраці та інформаційному порталі https://pratsia.in.ua
та сайті Держпраці https://dsp.gov.ua/podolannia-nelehalnoi-zainiatosti/