ДІЄМО ЗЛАГОДЖЕНО

З початком повномасштабної агресії російської федерації проти України одним з важливих напрямків щоденної діяльності стала робота з внутрішньо переміщеними особами та надання їм допомоги. Станом на 05 червня на території Гайворонщини проживають 2586 внутрішньо переміщених осіб, 953 з яких – діти. Більшість сімей вдалося забезпечити житлом, проте деякі все ще проживають на території садочка. В зв’язку з цим виникла необхідність облаштування прихистку. На сьогоднішній день маємо позитивні результати щодо підтримки даного проєкту представниками шведської некомерційної громадської організації OperationAid, яка працює спільно з UAid Direct. Цими днями вони передали побутову техніку та матраци для облаштування прихистку, гуманітарну допомогу для лікарні, дитячі візки та засоби гігієни переселенцям. В ході візиту представники відвідали КНП «Центральна міська лікарня» та 21 ДПРЧ (державну пожежно-рятувальну частину) у Кіровоградській області, поспілкувалися з працівниками та обмінялися досвідом. Обговорено подальшу співпрацю щодо облаштування житла для внутрішньо переміщених осіб, чиї будинки зруйновані під час війни.
Щиро дякуємо усім, хто долучився до допомоги та продовжує працювати для підтримки України. Працюємо далі для того, щоб мати можливість надавати ще більше допомоги потребуючим.
Ми обов'язково переможемо. Слава Україні!