Тримаємо освітній фронт: служба зайнятості навчить кравецькій справі

  • 265

Фото без опису

 

Ви у пошуках своєї мрії і свого професійного шляху, мрієте навчитися шити, кроїти, конструювати, вишивати? Плануєте стати справжнім майстром своєї справи? Вам до нас. Державна служба пропонує професійне навчання за професією «Кравець». Ми не просто навчаємо з нуля, ми гарантуємо результат – ваше працевлаштування! 

Ця інформація для вас? Тоді поспішайте: 06 липня 2022 року на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості стартує навчання за професією «Кравець».

Навчання триватиме 9,2 місяця. За весь цей час ви опануєте всі етапи виготовлення дитячого, жіночого та чоловічого одягу:  від вибору тканини до декору готових речей. Викладачі навчального закладу не тільки розкриють усі тонкощі й секрети швацької справи, а й допоможуть отримати практичний досвід, щоб стати справжнім майстром своєї справи.

Варто зауважити, що для зареєстрованих безробітних професійне навчання здійснюється безкоштовно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила ця інформація, деталі дізнавайтеся у відділі організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за                                      тел. (0522) 32-13-28 або зверніться до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування.

З орієнтовним графіком навчання за іншими професіями, за якими передбачається організація професійного навчання безробітних громадян у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у липні 2022 року, можна ознайомитися тут: https://cutt.ly/3JpR7S1

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості