Чи можуть фахівці центру зайнятості допомогти роботодавцю в заповненні відомостей про вакансію?

  • 73

 

Нагадаємо, 7 липня 2022 року набирає чинності     наказ Міністерства економіки України від 12.04.2022 № 827-22, яким затверджено нова форма звітності № 3-ПН "Інформація про попит на робочу силу (вакансії)" та Порядок її подання.

Складовою нової форми звітності є додаток «Відомості про вакансію(ї)».

Цей додаток може бути заповнений роботодавцем самостійно, за допомогою фахівця центру зайнятості чи виключно таким фахівцем. Це передбачено пунктом 5.1 розділу V Порядку.

Консультації щодо заповнення відомостей надаються під час особистої зустрічі фахівця з роботодавцем або шляхом електронної комунікації, тобто надсилання/отримання повідомлень електронною поштою.

Примітка. З інформацією про види послуг, що надає Державна служба зайнятості роботодавцям, можливо ознайомитись на вебсторінці Державного центру зайнятості за посиланням https://cutt.ly/oKNbw7v .

Якщо у вас виникають питання, пов'язані зі сферою зайнятості, звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за телефонами, що розміщені тут  https://cutt.ly/oJ8G2q9

Крім того, пропонуємо доєднатися до чат-боту державної служби зайнятості у Telegram  https://t.me/DCZWorkNowBbot .

 

         Кіровоградський обласний центр зайнятості