#роботамоязброя: водії навантажувача, для вас є робота

На підприємствах гірничої та харчової промисловості Кіровоградщини є потреба у водіях навантажувача.

Заробітна плата, яку роботодавці пропонують своїм працівникам, становить від 13 050 до 14 175 гривень.

Наразі такі вакансії зареєстровані у Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості та Маловисківській районній філії обласного центру зайнятості.

Тож, якщо ви маєте відповідну освіту і перебуваєте у пошуку роботи, звертайтеся:

• до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості за телефоном 050 011 12 07;
  • до Маловисківської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном 0(5258) 5-15-86.

З іншими наявними не тільки в регіоні вакансіями, а й за його межами можна ознайомитися на сайті Кіровоградського обласного центру зайнятості. Онлайн-помічник за посиланням: https://is.gd/LQ66ql.

Або приєднуйтеся до віртуального помічника державної служби зайнятості – чат-боту у Telegram-каналі @DCZWorkNowBbot