ПЕРЕСЕЛЕНЦІ В НОВИХ ГРОМАДАХ

Воєнний час гуртує українське суспільство дедалі тісніше. Сьогодні в Україні фактично зник поділ на соціальні верстви, політичні сили, професійні об’єднання і навіть групи за інтересами. Всі, за рідкісним винятком, в єдиному пориві працюють на досягнення спільної мети – викинути окупанта за межі нашої держави. Українці вимушено залишають свої домівки та їдуть до безпечніших регіонів країни. На новому місці багато хто продовжує не тільки дистанційно працювати, а й підтримує нові громади.

Цими днями, за сприяння фонду Бориса Колеснікова, депутатів Костянтинівської міської ради Вячеслава Маслова та Світлани Зубахіної, яка є ще й внутрішньо переміщеною особою до нашої громади, надійшла гуманітарна допомога у вигляді наборів продуктів харчування, засобів гігієни та дитячого харчування від львівських волонтерів з Центру волонтерства та захисту.

Дякуємо за вашу турботу та підтримку! У єдності наша сила! Наша перемога з кожним днем все ближча!