Зробіть перші кроки у сфері реклами: навчайтеся та будьте затребуваними

  • 372

Фото без опису

 

Щодня ви бачите рекламу по телебаченню, на білбордах, візитівках тощо. А чи хотіли б ви стати тим самим створювачем рекламної продукції, яку будуть спостерігати тисячі людей?

На базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості 20 червня 2022 року розпочнуться курси цільового
призначення за навчальною програмою «Створення рекламної продукції
». Навчання також може здійснюватися за дистанційною формою.

За короткий час навчання ви зможете оволодіти основними тонкощами роботи рекламного інструментарію, а також застосовувати їх на практиці.

Нагадаємо, що для безробітних громадян, зареєстрованих у службі зайнятості, професійне навчання проводиться безкоштовно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Умови направлення на навчання: освіта професійно-технічна, вік особи не менше 18 років та медична довідка.

Якщо вас зацікавила ця інформація, зверніться до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування або за телефонами, вказаними тут https://cutt.ly/OJ48QYR .

З орієнтовним графіком навчання за іншими професіями, за якими передбачається організація професійного навчання безробітних громадян у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у червні 2022 року, можна ознайомитися тут: https://cutt.ly/3JpR7S1