БАБЧУК СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

Полковник  Бабчук Сергій Анатолійович, народився 28 листопада 1971 року в смт.Біляєвка, Одеської області в сім’ї військовослужбовців. В 1979 році родина переїхала в м. Гайворон, де Сергій Анатолійович пішов до першого класу ЗОСШ №5. В 1989 році закінчив школу та вступив до Свердловського вищого танково-артилерійського училища, яке закінчив у серпні 1992 року. З вересня 1992р. по липень 1999р. проходив службу в 72 МБ ім.Чорних Запоріжців в м.Біла Церква на посаді заступника командуючого роти-батальйону з виховної роботи. З вересня 1999 року по липень 2001 року слухач Київської військової академії Сухопутних військ України. З серпня 2001 року по грудень 2005 проходив службу в м.Івано-Франківськ на посаді заступника командира батальйону з виховної роботи. З лютого по жовтень 2005 року був у складі миротворчого контингенту в Республіці Ірак. З грудня 2005 року продовжував проходити службу в різних військових частинах (в зв’язку з реорганізацією ЗСУ в ті часи), це і м.Тернопіль, м.Дрогобич, м. Мукачево. В 2013 році звільнився з лав ЗСУ за вислугою літ. В 2017 знову підписав контракт із ЗСУ і вступив до її лав. Проходив службу в військових частинах на Сході нашої країни, учасник АТО всі ці роки. На жаль, під час запеклих боїв 5 березня 2022 року в м.Волноваха, загинув, як Герой, захищаючи нас і Україну від ворога. У Сергія Анатолійовича залишилися син Євгеній, донька Анастасія, батьки і сестра.

Посмертно нагороджений Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.