СПІВПРАЦЯ ЗАРАДИ БЕЗПЕКИ

  • 551

На минулому тижні відбулася зустріч міського голови Романа Волуйка та його заступника Юлії Пошенко з представником  Управління дотримання прав людини Нацполіції України (із дислокацією в Кіровоградській області), капітаном поліції Миколаєм Сульжуком та головою ГО «Стратегія майбутнього» Тетяною Котенко. Обговорили питання співпраці щодо надання гуманітарної допомоги закладам охорони здоров’я та внутрішньо переміщеним особам, а також захист їх прав.

 

Цього ж дня за запрошенням ГО «Стратегія майбутнього» в приміщенні КЗ «Центр культури і дозвілля» директор-інструктор тренінгового центру «Подих життя» (м.Київ), лікар-анестезіолог відділу інтенсивної терапії та реанімації Юлія та її інструктор-помічник Катерина провели навчання щодо надання долікарської допомоги для працівників освітньої та культурної галузі.

Долікарська допомога, що надається людьми, які не мають спеціальної медичної підготовки, полягає в застосуванні найпростіших засобів на місці події до прибуття медичного працівника. Слухачам розповіли про початковий алгоритм дії при наданні першої невідкладної допомоги, як проводити серцево-легеневу реанімацію. На практиці кожен учасник відпрацював навички на реалістичних манекенах по серцево-легеневій реанімації та домедичної допомоги при обструкції дихальних шляхів.

По закінченню практичного курсу кожен учасник отримав Сертифікат, що засвідчує успішне проходження симуляційного тренінгу з оволодінням практичних навичок по темі «Надання першої допомоги в невідкладних станах». Також інструктори подарували для КЗ «Гайворонська ДЮСШ» манекен-тренажер для поглибленого тренування вихованцями навиків виконання непрямого масажу серця.

Дякуємо команді професійних тренерів, які навчили бути реальними і практичними в умовах подій, які всіх нас оточують.