РЕЙД ДИТИНА В СІМ'Ї

Сьогодні  на території Хащуватського старостинського округу службою у справах дітей  Гайворонської міської ради спільно з спеціалістом КЗ «Гайворонського міського центру соціальних служб» та старостою у черговий раз проведено профілактичний рейд «Дитина в сім’ї». З метою ефективного впливу на батьків, які неналежно виконують батьківські обов’язки, відвідано 19 дітей з 6 родин в селах Хащувате, Бугове, Казавчин. З ними проведена профілактично – роз’яснювальна робота та надано соціально – правові консультації.  Також батькам роз’яснено порядок вчинення необхідних дій, направлених на захист дитини від військових загроз та зобов’язано негайно вчиняти заходи, направлені на захист життя та здоров’я дітей. З метою отримання необхідної допомоги батькам було рекомендовано невідкладно повідомляти про всі наявні проблеми службу у справах дітей міської ради та міський центр соціальних служб.