Відбулася онлайн – лекція Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Відбулася онлайн – лекція Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. В даному заході взяли участь здобувачі освіти, психологи, педагоги - організатори, соціальні педагоги закладів загальної середньої освіти Гайворонської міської ради, спеціалісти КУ «Гайворонський центр професійного розвитку педагогічних працівників», начальник Гайворонського відділу Голованівської окружної прокуратури Кіровоградської області  Яневич І.В., працівники КЗ «Центру культури та дозвілля», фахівці з соціальної роботи КЗ «Гайворонський міський центр соціальних служб», спеціалісти служби у справах дітей міської ради та Уповноважений Верховної Ради України з прав людини  в Кіровоградській області Жученя Олександр Вікторович. Метою заходу було донесення інформації щодо додержання прав дітей в Україні. Оскільки дитина є повноцінним членом суспільства, вона також має свої права, деякі особливості реалізації яких обумовлені виключно тим фактом, що її фізична та розумова незрілість потребує спеціальної охорони і піклування, включаючи належний правовий захист. Олександр Вікторович зазначив, що в залежності від віку дитини, законодавством передбачено різний обсяг та механізми реалізації її прав. Повноцінний та дієвий захист прав дитини є обов’язком держави.