Які фахівці можуть отримати зарплату від 10 000 до 15 000 гривень?

Від 10 000 до 15 000 гривень – з такою заробітною платою у базі вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості налічується більше 60 вільних посад.

Таку зарплату роботодавці готові платити лікарям різного профілю, агрономам, бухгалтерам, водіям, трактористам-машиністам сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, електрогазозварникам, електромеханікам, електромонтерам, енергетикам виробництва, інженерам, інспекторам, машиністам екскаватора, механікам, монтажникам санітарно-технічних систем і устаткування, операторам верстатів з програмним керуванням, слюсарям, технологам, токарям та іншим.

Тож, якщо ви перебуваєте у пошуку роботи, маєте відповідну освіту і рівень заробітної плати вас зацікавив, звертайтеся до Кіровоградського та Олександрійського міськрайонних центрів зайнятості, Світловодської і Знам’янської міськрайонних, Благовіщенської, Гайворонської, Маловисківської, Новоархангельської, Новомиргородської, Новоукраїнської та Петрівської районних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості, де ці вакансії відкриті.

Ознайомитись з іншими вакансіями можна за посиланням: https://is.gd/LQ66ql