Рішення П'ЯТОГО засідання виконавчого комітету Гайворонської міської ради

Порядок денний П'ЯТОГО засідання виконавчого комітету Гайворонської міської ради (08 квітня 2022 року)

Протокол №5 засідання виконавчого комітету Гайворонської міської ради

Про визначення початку прийому заяв про зарахування здобувачів освіти до 1-х класів закладів загальної середньої освіти Гайворонської міської ради в 2022 році.

Про організацію ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, які проживають чи перебувають на території Гайворонської міської територіальної громади.

82 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Гайворонської міської ради від 26 січня 2022 року №2

Про надання грошової допомоги Особі_1 на поховання Особи_2

Про схвалення проекту рішення міської ради «Про затвердження програми та заходів територіальної оборони у Гайворонській міській раді на 2022-2026 роки».

Про затвердження протоколу засідання міської комісії з визначення середньоденної кількості перевезених пільгових пасажирів на автобусних маршрутах міського користування.

Про затвердження висновку вартості майна.

Про надання дозволу на передачу в оренду комунального майна, яке закріплене на праві оперативного управління за комунальним підприємством «Гайворонський комунальник»

Про схвалення та затвердження рішення "Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2021 року № 3014 "Про бюджет Гайворонської міської територіальної громади на 2022 рік"