ОЗДОРОВЛЕННЯ НА БАЗІ КП «ЗНАМ’ЯНСЬКА ОБЛАСНА БАЛЬНЕОЛОГІЧНА ЛІКАРНЯ»

  • 1261

КП «Знам’янська обласна бальнеологічна лікарня» Кіровоградської обласної ради пропонує пройти оздоровлення на базі власного лікувального комплексу.

Сьогодні КП «Знам’янська обласна бальнеологічна лікарня» – це унікальний багатопрофільний лікувальний реабілітаційний заклад, який за бальнеологічними та кліматичними факторами, а також методами комплексної терапії не поступається відомим світовим курортам.

Основним лікувальним фактором є мінеральна радонова вода, яка має унікальний для України склад в оптимальному кількісному виражені та газовий склад (радон та вуглекислий газ). Наші цілющі джерела містять унікальний мінеральний склад який засвоюється організмом найбільш ефективно завдяки радону, який знаходиться у воді в розчиненому вигляді.

В здравниці забезпечується високоефективне лікування захворювань і травм опорно-рухового апарату, серцево-судинної та нервової систем, гінекологічних захворювань, захворювань шлунково-кишкового тракту, шкіри, ендокринної системи та захворювань, викликаних порушеннями обміну речовин.

До послуг хворих – радонові, перлинні, хвойні, морські, двокамерні контрастні та чотирикамерні гальванічні ванни, ванни з підводним ручним душем-масажем, підводне витягування хребта, різноманітні лікувальні душі, озонотерапія, плазмотерапія, лазеротерапія, магнітотерапія, соляна кімната, гірудотерапія (лікування п’явками), механотерапія та механомасаж, лікування грязями озера Сиваш, інгаляції з використанням різноманітних ліків та бальзамів.

Здравниця має потужне та сучасне медичне обладнання (лікувально – діагностична база відповідає сьогоднішнім вимогам та включає в себе передові медичні технології) в поєднанні з теплим відношенням, турботою про кожного пацієнта, домашнім затишком та унікальним природним мікрокліматом дає дивовижний результат після проходження лікування або реабілітації (ефективність лікування становить більше 90%).

Висококваліфікований медичний персонал (стаж роботи більшості лікарів від 20 – 30 років), лікарі неодноразово отримували відзнаки від Управління охорони здоров’я, Кіровоградської обласної державної адміністрації. Колектив лікарні у 2019 році отримав почесну відзнаку «Честь і Слава Кіровоградщини»).

Лікувальний комплекс включає в себе також лікувальну фізкультуру, раціональне харчування і психоемоційну корекцію, а чисте, насичене фітонцидами та ефірними сполуками повітря посилює лікувальний ефект та забезпечує чудовий відпочинок і гарний настрій.

Враховуючи виклики перед якими опинилась наша держава і співвітчизники, фінансові труднощі у більшості громадян та необхідність зробити лікування більш доступним, ціни на путівки та процедури з 10 травня 2022 року знижено на 20%!

Вартість лікування, проживання та 3-х разового харчування на 1 людину становить (в залежності від категорії номеру) від 798 до 1242 грн. на добу.

Співпрацюємо з фондом соціального страхування та управлінням соціального захисту населення.

Ми знаходимось: м. Знам’янка, вул. Героїв Чорнобиля, 6.

?? +38 067 520 4606