Маєте бажання реалізуватися в nail-індустрії? Звертайтеся

Мрієте стати майстром нігтьового сервісу, але не знаєте, чого почати? Зверніться до служби зайнятості!

18 травня 2022 року обласний центр зайнятості має змогу навчити на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості безробітних громадян професії «Педикюрник» (з додатковим модулем «Вміння виконувати манікюрні роботи»). Навчання проходитиме дистанційно і триватиме 3,6 міс.

Умовами направлення на навчання є:

• повна/базова загальна середня освіта;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка;
  • особова медична книжка.

Варто зауважити, що для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Якщо вас зацікавила ця інформація, деталі дізнавайтеся у відділі організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості