За декілька місяців завдяки центру зайнятості працевлаштувалися більше чотирьох тисяч безробітних

Так, у період з січня по квітень 2022 року 20,8 тисячі осіб мали статус безробітного. Всього упродовж січня – квітня 2022 року за сприяння міськрайонних центрів зайнятості, міськрайонних та районних філій  Кіровоградського обласного центру зайнятості було працевлаштовано 4 663 особи, з яких 4 343 безробітних. З центрами зайнятості співпрацювало 2,0 тис. роботодавців, а кількість вакансій становила – 7,6 тис.

Для покращення своїх навичок безробітні проходили професійне навчання (805 осіб), деякі обирали навчання у центрі професійної технічної освіти (495 осіб). 959 осіб брали участь у громадських роботах, а також працювали тимчасово. Допомогу ж по безробіттю отримували 18,3 тисячі безробітних.