У МІСЬКВИКОНКОМІ

Сьогодні відбулося шосте засідання виконкому міської ради, яке вів міський голова Роман Волуйко.

У зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, що стало підставою для введення воєнного стану, у зв’язку з наявною потребою в закупівлі товарів, робіт і послуг, керуючись постановою Кабінету Міністрів України та протоколу засідання міської комісії з питань евакуації  Гайворонської міської ради членами виконкому вирішено  затвердити перелік товарів, робіт і послуг, що здійснюються без застосування процедур закупівель  та спрощених закупівель для здійснення оборонних  та публічних закупівель в умовах воєнного стану.

Попередньо розглянувши проєкт рішення міської ради  «Про звіт про виконання місцевого бюджету Гайворонської міської територіальної громади за І квартал 2022 року» було вирішено схвалити даний проєкт та винести на розгляд сесії.

Також розглянуто ряд інших питань відділу житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою та з питань цивільного захисту, відділу соціального захисту, соціального забезпечення та охорони здоров’я, служби у справах дітей, фінансового управління та прийнято відповідні рішення, з якими можна ознайомитися на сайті Гайворонської міської ради.