ГАЙВОРОНЦІ ГОТОВІ ЗУСТРІТИ ВОРОГА

Війна проти Росії стає народною. Не тільки ЗСУ і тер оборона, а кожен свідомий громадянин бажає долучитись до боротьби. Гайворонці не стоять осторонь і сьогодні кілька сотень жителів громади прийшли на навчальний інструктаж поводження зі зброєю, що відбувся на території Гайворонського аграрного ліцею. Чоловіки і жінки, старші і молодші, вислухавши інструктажі, вчились самостійно збирати-розбирати автомат, заряджати магазин, чистити зброю, дотримуватись заходів безпеки.

Усі в один голос заявляють, що в будь-який момент готові стати на захист рідної держави і рідного міста. Зважаючи на таку єдність і готовність захищати домівку можна впевнено сказати, що ворог не має шансів. Україна точно переможе.