ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 06:00 28.02.2022

  • 335


Оперативна інформація станом на 06:00 28.02.2022 щодо #російського_вторгнення
Російські окупанти знизили темпи наступу, але все ще продовжують спроби розвинути успіх на окремих напрямках в наступальній операції проти України.
Під час повітряно-наступальної операції противник продовжив нанесення вогневого ураження військовим та цивільним аеродромам, пунктам управління військами (силами), об’єктам системи ППО, важливим критичним об’єктам інфраструктури, населеним пунктам та підрозділам в районах оборони.
В порушення норм Міжнародного гуманітарного права окупанти підступно нанесли ракетний удар по житлових будинках в містах Житомир та Чернігів.
Разом з тим, усі спроби російських загарбників щодо досягнення мети військової операції зазнали невдачі.
Вдається успішно відбивати атаки батальйонно-тактичних груп ще на підступах, заставляючи ворога відмовлятися від наступу.
Станом на сьогодні, артилерійським вогнем тільки однієї з українських бригад знищено понад 5 колон ворожої техніки та живої сили противника.
Противник деморалізований та несе великі втрати. Відзначено часті випадки дезертирства та непокори. Ворог зрозумів, що пропаганда і реальність відрізняються. Окупанти нас бояться.
Захисники України продовжують утримувати стійку оборону.
Слава Україні! Разом переможемо!
За інформацією Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine
#зберігайтеспокій #UAF #AFU #UKRAINE #JFO #ООС #WARINUKRAINE #STOPrussia

Інші новини

Всі новини