ПРОСИМО ЗВЕРНУТИ УВАГУ

  • 390

Фото без опису

Дорогі містяни! Дуже дякую вам за пильність. Але вуличне освітлення включене згідно із рекомендаціями фахівців штабу.

Нічого не робиться просто так. Поточна ситуація того вимагає.

Зберігайте спокій. Мирної, гарної ночі!