У МІСЬКВИКОНКОМІ

  • 274

Вчора, 22 лютого, відбулося друге засідання виконкому міської ради, яке вів міський голова Роман Волуйко. На початку засідання міський голова привітав Марину Головкову із зайнятим ІІ місцем в обласному конкурсі "Учитель року-2022" у номінації «Основи правознавства» та вручив їй грамоту Гайворонської міської ради. Нагадаємо, це є одним із найпрестижніших конкурсів професійної майстерності освітян.

Далі перейшли до проєктів, що були винесені на засідання. Першочергово заслухали звіти комунальних закладів та підприємств за підсумками роботи в 2021 році. Роботу керівника КП «Гайворонський комунальник» члени виконкому визнали незадовільною, а роботу КЗ «Гайворонська міська стоматологічна поліклініка» як такою, що потребує суттєвого покращення, щодо звітів КП «Хащуватське комунальне господарство», КНП «Центральна міська лікарня», КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», КЗ «Гайворонський міський центр соціальних служб», територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та фінансового управління – роботу визнано задовільною.

Одним із важливих питань стало встановлення вартості харчування учнів пільгових категорій в закладах загальної середньої освіти у 2022 році. Згідно норми, вартість харчування в день одного учня пільгових категорій в закладі загальної середньої освіти становитиме 20 гривень та фінансуватиметься за рахунок коштів місцевого бюджету. Відповідно до розпорядження голови Кіровоградської ОДА «Про стан та розвиток фізкультурно-спортивних масових заходів на території Кіровоградської області» затверджено план з проведення фізкультурно-спортивних масових заходів на території громади. Задля реалізації державної політики щодо захисту житлових та майнових прав дітей затверджено склад та Положення місцевої комісії з питань формування пропозицій щодо потреби у субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

З метою забезпечення державних соціальних гарантій у сфері житлово-комунального обслуговування, приведення існуючих норм споживання житлово-комунальних послуг до їх фактичного обсягу споживання та дотримання принципу соціальної справедливості під час надання пільг і субсидій виконавчий комітет затвердив норми для користування послугами

??з централізованого водопостачання для населення:

- житлові будинки, обладнані каналізацією – 3,6 куб.м питної води на одну особу/місяць;

- дворові колонки – 3,6 куб.м питної води на одну особу/місяць;

- житлові будинки з централізованим водопостачанням та централізованим водовідведенням без ванни – 2,85 куб.м питної води на одну особу/місяць;

- вуличні водозабірні колонки – 1,5 куб.м питної води на одну особу/місяць;

??з централізованого водовідведення – 3,6 куб.м питної води на одну особу/місяць. У разі відсутності централізованого водовідведення для вивезення рідких відходів – 3,6 куб.м питної води на одну особу/місяць.

Затверджено план основних заходів цивільного захисту Гайворонської міської територіальної громади на 2022 рік та січень-лютий 2023 року. Задля поліпшення естетичного вигляду і експлуатаційного стану елементів благоустрою, санітарного стану території громади в період з 01 березня по 01 червня 2022 року буде проведено відповідні заходи, план яких затвердив виконком.

Також членами виконкому було розглянуто ряд інших питань та прийнято відповідні рішення. З повними текстами рішень можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради.