ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КЗ "ГАЙВОРОНСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА"

Гайворонська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу "Гайворонська дитячо-юнацька спортивна школа" Гайворонської міської ради.

Вимоги до кандидатів на посаду директора Комунального закладу "Гайворонська дитячо-юнацька спортивна школа " Гайворонської міської ради: громадянство України, вільне володіння державною мовою, має вищу освіту за спеціальністю фізична культура і спорт за ступенем "магістр", стаж роботи за фахом не менше як три роки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• Заяву про участь у конкурсі
  • Особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою та автобіографією
  • Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації тощо
  • Копію паспорта та ідентифікаційного коду
  • Письмову згоду на збір та обробку персональних даних
  • Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних)
  • Конкурсну пропозицію обсягом не більше 10 сторінок друкованого тексту в паперовій формі (проект плану розвитку установи на середньострокову перспективу (три – п’ять років)
  • Копію трудової книжки

Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дати опублікування оголошення, за адресою: м. Гайворон, пл. Героїв Майдану, 5, 1-й поверх каб. №5. тел. 5 05 30