УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Будь-яка війна - це катастрофа для людства. І завжди – це страждання, сльози, біль... Таким болем для багатьох став Афганістан. Сьогодні, 15 лютого, ми разом з усією Україною, вшановуємо тих, кому довелося брати участь у локальних війнах, у врегулюванні конфліктів за межами нашої держави та у зв’язку з 33-ю річницею виведення військ з Афганістану. Відзначення  цього дня свідчить про глибоку повагу суспільства до людей, яким довелося в мирні роки нести військову службу в «гарячих точках» світу. Учасників бойових дій привітав міський голова Роман Волуйко, який відзначив мужність та героїзм наших земляків під час виконання свого інтернаціонального обов’язку, побажав усім мирного неба та міцного здоров’я, а також вручив грамоти Гайворонської міської ради Юрію Добровольському, Володимиру Люльці, Миколі Докійчуку, Павлу Ясинецькому, Володимиру Шимчику, Олегу Мешкову, Миколі Балану та Ігорю Кавунському за виконання інтернаціонального обов’язку, активну громадську позицію та з нагоди Дня вшанування  учасників бойових дій  на території інших держав. Також відповідно до Міської програми соціального захисту на 2021- 2023 роки, воїнам – інтернаціоналістам, які брали участь в бойових діях в Афганістані та на території інших держав, виплачено одноразову матеріальну допомогу. Змістовною концертною програмою привітали воїнів-інтернаціоналістів працівники та учасники художньої самодіяльності Центру культури і дозвілля. Присутні вшанували пам’ять загиблих земляків хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам.