ВІТАЄМО МАРИНУ ГОЛОВКОВУ ІЗ ЗАЙНЯТИМ ІІ МІСЦЕМ В ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ "УЧИТЕЛЬ РОКУ-2022"

Справжній вчитель не перестає здобувати нові знання все життя, бо педагогіка – це наука, яка не стоїть на місці, це постійний рух тільки вперед! Найбільш дієвим способом підвищення фахового рівня - є участь педагогів у конкурсі "Учитель року", який є одним із найпрестижніших конкурсів професійної майстерності освітян.

10 лютого 2022 року у малій залі Кіровоградської обласної державної адміністрації відбулося нагородження переможців обласного конкурсу "Учитель року-2022". Призерів обласного туру конкурсу привітали голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна, директор департаменту освіти і науки ОДА Ельза Лещенко, заступник голови Кіровоградської обласної ради Дмитро Лінько. Приємно відзначити, що серед призерів конкурсу є наша землячка, Марина Головкова, заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ "Гайворонський ліцей №1". Марина Юріївна, змагаючись з 22 учасниками з різних міст, громад, виборола ІІ місце у номінації "Основи правознавства"!

Вітаємо педагога з перемогою та бажаємо подальших творчих злетів, наснаги, успіхів!